Mzdový účtovník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
1200-1400€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné spracovanie mzdovej agendy pre pridelených externých klientov a to najmä:

- Mesačné spracovanie mzdovej agendy v programe POHODA, cca 90 zamestnancov pre 7 spoločností
- Ročné mzdové služby
- Poradenstvo v oblasti miezd a personalistiky
- Komunikácia s domácimi aj zahraničnými klientmi (veľmi málo)
- Pomoc pri zaúčtovaní účtovných dokladov v období, kedy nie je mzdová práca, vždy max. 1 týždeň

- Hrubá mzda podľa skúseností € 1.200 - € 1.400
- Priebežné vzdelávanie v odbore
- Práca v malom dynamickom kolektíve
- 3 sick days / rok
- Zamestnanecké benefity (gastrolístky, príspevky na využitie športových, kultúrnych, zdravotníckych zariadení)
- Možnosť využitia Home Office
- Miesto výkonu práce: Bratislava

Dynamická konzultantská spoločnosť pôsobiaca v Slovenskej a v Českej republike v oblasti daňového poradenstva, vedenia účtovnej a mzdovej evidencie, hľadá vhodného kandidáta na pozíciu Mzdový účtovník pre pobočku v Bratislave.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Dynamická konzultantská spoločnosť pôsobiaca v Slovenskej a v Českej republike v oblasti daňového poradenstva

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Absolvent ekonomickej VŠ
- Cudzí jazyk: angličtina (samostatná komunikácia anglicky písomne, e-mailom, telefonicky aj osobne)
- Znalosť mzdovej a súvisiacej daňovej legislatívy
- Kultivovaný písomný prejav a schopnosť jasne a výstižne formulovať svoje myšlienky
- Starostlivosť, zodpovednosť, klientsky prístup
- Flexibilita
- Znalosť práce na PC – word, excel, znalosť účtovného SW POHODA je vítaná

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3471233  Datum zveřejnění: 13.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1200-1400€