Samostatná účetní Praha 4

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• Vedení a odpovědnost za účetnictví
• Zpracování výkazů, účetních závěrek a daňových přiznání
• Příprava společnosti k auditu
• Komunikace s kontrolními, daňovými úřady a dalšími institucemi

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek HPP v přátelském kolektivu
• Motivující mzdové ohodnocení (fixní a variabilní složka mzdy)
• Zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek do kafeterie benefitů Benefit plus a další nefinanční výhody, jako je možnost sickdays, Multisport karta, výhody při dlouhodobé spolupráci, podpora mimopracovních aktivit a firemní akce atd., k dispozici je čaj/káva apod.)
• Možnost odborného růstu
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu: Praha 4 (moderní kanceláře v blízkosti MHD, s krásným výhledem na vltavské údolí)

Informace o náboru

Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející společnost působící v oblasti životního prostředí a odpadového hospodářství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatná účetní Praha 4.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Dynamicky se rozvíjející společnost působící v oblasti životního prostředí a odpadového hospodářství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• SŠ vzdělání ekonomického směru
• Dobré znalosti podvojného účetnictví vč. znalostí účetních a daňových zákonů
• Předchozí účetní praxe na podobné pozici min. 2 roky
• Znalost polštiny - výhodou
• Uživatelská znalost PC - MS Office
• Zodpovědnost, aktivní přístup k práci, samostatnost, rozhodnos, dobré organizační a komunikační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3479020  Datum zveřejnění: 2.10.2018