Fyzioterapeut/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje odbornou pomoc v oblasti rehabilitačního vyšetření, individuální fyzioterapie a myoskeletální medicíny, hledáme vhodné kandidáty na pozici Fyzioterapeut/ka.

Požadujeme
• odbornou způsobilost k výkonu povolání podle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění (Bc., Mgr., DiS.)
• platné osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu
• absolvování kompletního certifikovaného kurzu pro LTV na neurofyziologickém podkladu nebo jeho plánované ukončení v krátkém čase (kurzy: ACT, Vojtova metoda, PNF…)
• trestní bezúhonnost
• zdravotní způsobilost
• chuť pracovat
• schopnost empatie a vstřícné vystupování
• profesionalitu, samostatnost, spolehlivost, loajalitu

Nabízíme
• práci v ambulanci se zázemím rehabilitačního lékaře
• moderní zrekonstruované pracoviště
• možnost postupu na pozici vedoucího fyzioterapeuta
• práce na HPP, případně i částečný úvazek
• odborné kurzy, stravenky, rekondiční volno do 5 dnů
• prostor k realizaci vlastních nápadů
• místo výkonu práce: Praha 5 – Smíchov, u stanice metra Anděl

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Společnost poskytuje odbornou pomoc v oblasti rehabilitačního vyšetření, individuální fyzioterapie a myoskeletální medicíny v blízkosti metra Anděl, na Smíchově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3479392  Datum zveřejnění: 27.8.2018