Technicko-obchodní pracovník pro oddělení halových objektů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí na českém trhu v oblasti stavebnictví více než 25 let, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Technicko-obchodního pracovníka pro oddělení halových objektů.

Náplň práce:
• kalkulace nabídek
• zpracování zakázek (korespondence, dokumentace, techn. výkresy,…)
• jednání se zákazníky
• jednání s obchodními partnery
• podpora při realizaci staveb halových objektů
• kreslení v ACAD

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického stavebního směru
• minimálně 2 roky praxe v oboru stavebnictví, znalost a praxi z oboru hal a dřevostaveb
• velmi dobrá znalost MS Office, dobrá znalost v ACAD
• dobrá znalost NJ
• výborné komunikační a organizační schopnosti
• důkladný, pečlivý a spolehlivý přístup k práci, týmový přístup, loajalitu, sdílení firemních hodnot
• slušné a profesionální jednání se zákazníkem, obchodními partnery
• trestní bezúhonnost
• ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:
• zajímavou, všestrannou pozici v mezinárodním koncernu
• zázemí stabilní nadnárodní společnosti působící na trhu více než 50 let
• zajímavé finanční ohodnocení
• nadstandardní pracovní podmínky
• perspektivní zaměstnání s možností profesního růstu
• podílení se na významných projektech společnosti
• stravenky
• po pracovním poměru na dobu určitou a zkušební době příspěvek na penzijní připojištění
• služební mobilní telefon
• po pracovním poměru na dobu určitou a zkušební době pracovní poměr na dobu neurčitou
• práce na plný úvazek
• nástup: ihned/ dohodou
• kanceláře: Horoměřice u Prahy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost, která působí na českém trhu v oblasti stavebnictví více než 25 let.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis
ID: 3481181   Datum zveřejnění: 30.8.2018