Asistent/ka vedoucího zákaznického oddělení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dynamickou společnost, která je stabilní českou firmou na trhu v oblasti e-commerce hledáme Asistent/ka vedoucího zákaznického oddělení.

Náplň práce

• Příjem požadavků, objednávek
• Telefonický kontakt se zákazníky (pasivní linka)
• Řešení reklamací
• Práce v kanceláři
• Po zaškolení (1/2 rok) převzetí vedení týmu – posun na pozici Vedoucí zákaznického oddělení (vedení 4-6 podřízených)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme

• Zajímavá práce na HPP ve stabilní společnosti
• Nástupní plat 25-35 000 Kč dle zkušeností a dovedností
• Nástup možný ihned (případně dohodou)
• Místo výkonu práce: Praha centrum (ul. Rytířská)
• Pracovní doba (8.00-16.00 nebo 9.00-17.00)
• Zaměstnanecké slevy na zboží

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Dynamická společnost, která je stabilní českou firmou na trhu v oblasti e-commerce.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky

• min. SŠ vzdělání, výhodou VŠ
• Praxe na zákaznickém oddělení podmínkou
• Týmový hráč, profesionální vystupování
• Dobrá znalost MS Office
• Vynikající organizační schopnosti, proaktivita
• Zkušenost s menší společností velkou výhodou (10-20 zaměstnanců)
• Samostatnost
• Umění delegovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis
ID: 3482371   Datum zveřejnění: 31.8.2018