Systémový technik pro pracovní stanice a servery

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stabilní českou společnost, která na českém trhu poskytuje služby v oblasti informatiky přes 25 let, hledáme vhodného kandidáta na pozici Systémový technik pro pracovní stanice a servery.

Náplň práce
- správa pracovních stanic a serverů
- příležitostně může být vyžadována práce na servisu malých a velkých tiskáren a scanerů
- servisní úkony pro provoz firmy - drobné opravy
- vedení dokumentace o provedených technických zásazích a implementovaných technických řešení
- práce v kolektivu
- udržovaní pořádku na pracovišti

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- stabilitu české společnosti s mezinárodní působností s 25 letou tradicí.
- pružnou pracovní dobu
- 25 dnů dovolené + sick days
- odborná školení
- výuku anglického jazyka ve firmě zdarma
- příspěvek na stravování
- občerstvení na pracovišti
- bezproblémové parkování v blízkosti firmy
- příjemné pracovní prostředí (žádný open space) a dobrý kolektiv
- místo výkonu práce: Brno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Stabilní česká společnost, která na českém trhu poskytuje služby v oblasti informatiky přes 25 let.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme znalost:
- serverových operačních systémů W20XX (praxe nutná)
- operačních systémů MS Windows pro PC (praxe nutná)
- virtualizace VMware a Hyper-V (praxe nutná)
- správy počítačových sítí a síťových prvku zejména CISCO (praxe nutná)
- SAN a iSCSI – diskové systémy a jejích připojování a konfigurace (praxe nutná)
- znalost terminálového provozu MS TS
- zálohovaní
- základní administrace MS SQL databáze
- manuální zručnost pro opravu tiskáren, kancelářských aplikací MS Office a implementovaných v operačních systémech MS Windows.
- konfigurace hardware serverů, diskových polí, SAN switche a PC, (IBM-Lenovo, Dell a HP (pc, servery, disková pole, SAN, backup)
- základní znalosti programování (psaní jednoduchých skriptů )
- znalost programovacích jazyků výhodou (PHP, VB, VC,…), JAVA
- principu větších tiskáren (řádkové, laserové, štítkové).
- principu scanneru

Dále požadujeme
- profesionální vystupování u zákazníka
- vyhlášku č. 50/1978 Sb. Minimálně §6
- přehled o aktuálních trendech PC a serverové výpočetní techniky a periferií, k tomu navazující
- manuální zručnost
- samostatnost a schopnost respektovat standardy a vést dokumentaci
- alespoň pasivní znalost anglického jazyka
- řidičský průkaz skupiny B
- pracovní nasazeni v Brně i celé ČR (výjimečně i okolní státy)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3482747  Datum zveřejnění: 1.9.2018