Hlavní účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní obchodní společnost, která se specializuje na opravu obuvi a výrobu klíčů, a která působí ve 14 zemích prostřednictvím 950 provozoven, hledáme vhodného kandidáta na pozici Hlavní účetní.

Náplň práce:

Účtování:
• banky
• došlých faktur, kontrola salda, kurzové rozdíly
• účtování a vystavování vydaných faktur
• kontrola tržeb provozoven, řešení a účtování rozdílů a odvodů do banky
• mezd - podklady od externí mzdové účetní
• kontrola a zaúčtování cestovních příkazů
• majetku - zařazení, vyřazení, převody, účetní a daňové odpisy
• dohady, časové rozlišení
• leasingu
• materiálu - čtvrtletní inventury
• DPH
• silniční daň
• Daň vybíraná srážkou podle zvláštní sazby daně z příjmu PO
• účetní závěrka + DPPO
• statistiky pro Statistický úřad
• interní analýzy, reporty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Práce pro silnou stabilní nadnárodní společnost
• Samostatnou a odpovědnou pracovní pozici
• Práci na plný pracovní úvazek HPP nebo IČO
• Benefity: stravenky v hodnotě 100,-Kč, příspěvek na penzijní připojištění
• Bez podřízených – komplexní samostatná práce na centrále společnosti
• Místo výkonu práce: Praha 9 – Letňany

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní obchodní společnost, která se specializuje na opravu obuvi a výrobu klíčů, a která působí ve 14 zemích prostřednictvím 950 provozoven.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• SŠ vzdělání ekonomického směru s maturitou, případně VŠ vzdělání
• Samostatnost, pečlivost, důslednost a příjemné vystupování
• Aktivní znalost práce s MS Excel
• Anglický jazyk na základní (komunikativní) úrovni
• Znalost systému Navision výhodou
• Praxe 2 roky, podmínkou je snaha se učit novým věcem a aktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis
ID: 3482946   Datum zveřejnění: 2.9.2018