Pracovník péče o luxusní vozy – Velká Británie

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Velká Británie
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, světového lídra, který se věnuje nejpokročilejší fázi péče o luxusní vozy, hledáme nadšené lidi, kteří by se rádi věnovali práci s auty.

Nemusíš být žádný expert, hledáme nadšence, co jsou manuálně zruční a mají smysl pro detail. Společnost se zabývá aplikací ochranných folií na karoserie těch nejluxusnějších aut, pokud tedy máš zkušenosti přesně s tím nebo například s detailingem, pulírováním, lakováním nebo i čištěním aut, pak to pro tebe může být velká výhoda. Momentálně hledáme posily do týmu ve Velké Británii. Společnost má centrálu v Dubai, kde by proběhlo prvotní zaškolení. Náklady na dopravu a ubytování jsou hrazeny společností.

Angličtina by byla velkou výhodou, nikoliv podmínkou. Prostor pro seberealizaci a vzdělávání budeš mít víc než dost. Pokud bys rád pracoval v zahraničí a chtěl se dozvědět více informací, tak nám zašli svůj životopis na [email protected] S námi pak absolvuješ jen telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. 

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Světový lídr, který se věnuje nejpokročilejší fázi péče o luxusní vozy.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
http://www.predvyber.cz
ID: 3483240   Datum zveřejnění: 3.9.2018