Vývojář .NET / C#

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem softwaru, která dělá především webové aplikace a mobilní aplikace na platformách Android, Windows a iOS, dále pak navazující Business Inteligence, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vývojář .NET / C#.

Náplň práce:
• rozvoj produktu limiGo - vývoj nových funkcionalit a modulů a vylepšování stávajících funkcionalit
• optimalizace zdrojového kódu
• oprava chyb nalezených testery
• tvorba technické dokumentace

Požadujeme:
• IT vzdělání, minimálně středoškolské, vhodné i pro absolventy a studenty VŠ
• jazyky: středně pokročilou znalost AJ – schopnost vyřídit telefonát v AJ
• bezproblémovou komunikaci v rámci týmu, pečlivost
• obecnou znalost PC SW a HW, operačních systémů Android a Windows
• základní znalost MS Word, Excel, Outlook
• znalost principů vývoje software
• znalost jazyka C#, orientace ve Visual Studio
• znalost jazyka SQL a relačních databází, HTML a webových technologií
• ochotu a chuť učit se nové věci
• praxe na obdobné pozici výhodou

Výhodou je znalost:
• technologií WPF, UWP nebo Xamarin
• scriptovacích jazyků
• source control nástrojů (např. Team Foundation Server)
• základních principů umělé inteligence, Tensorflow

Nabízíme:
• účast na zajímavých projektech pro zajímavé zákazníky
• být součástí sehraného týmu, kde každý má svou důležitou roli
• moderní technologie a neustálý profesní rozvoj – u nás nikdy nezakrníte!
• možnost kariérního růstu
• příležitostnou práci z domova
• odpovídající finanční ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• firemní telefon a notebook
• účast na firemních sportovních akcích, plavby na jachtách, ferraty apod.
• práci na plný nebo částečný úvazek v hlavním pracovním poměru
• možnost nástupu: ihned
• místo výkonu práce: Praha 4 - Modřany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost zabývající se vývojem softwaru, která dělá především webové aplikace a mobilní aplikace na platformách Android, Windows a iOS, dále pak navazující Business Inteligence.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3483934  Datum zveřejnění: 3.9.2018