Predajca v špecializovanej predajni

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
950 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom a servisom lodí, lodného príslušenstva, vodných skútrov, štvorkoliek, snežných skútrov a rôzneho ďalšieho príslušenstva, hľadáme kandidátov na pozíciu Predajca v špecializovanej predajni.
Požiadavky:
• Stredoškolské vzdelanie, vyššie odborné vzdelanie – výhodou
• Prax na obdobnej pozícii - výhodou, pozícia je vhodná aj pre absolventov
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2), nemčina alebo maďarčina výhodou
• Znalosť práce na PC (MS Word, Excel, Outlook), práce s pokladňou/finančnou hotovosťou, práca so skladovým hospodárstvom
• Vodičský preukaz B (A, E - výhodou)
• Trestná bezúhonnosť
• Samostatnosť, zodpovednosť, orientácia na zákazníka, príjemné vystupovanie

Náplň práce:
• Maloobchodný predaj produktov BRP
• Špecifikácia náhradných dielov a doplnkov pre produkty značky BRP
• Príprava cenových ponúk a kalkulácií
• Triedenie, kontrola a oceňovanie tovaru na predajni
• Vybavenie bežnej administratívy
• Vybavenie emailovej a telefonickej komunikácie v predajni
• Starostlivosť o chod a vzhľad predajne

Ponúkame:
• Práca na HPP
• Dobré platové ohodnotenie (950 EUR + kvartálne odmeny)
• Rozšírenie znalostí formou školení a tréningov
• Osobný a profesionálny rozvoj
• Kariérny rast
• Služobné telefón
• Stravné lístky v hodnote 4,5 €
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve
• Miesto výkonu práce: Liesková cesta, Bratislava

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu [email protected]. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície.
Spoločnosť PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.
Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., so sídlom Na Kozačce 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. "O ochrane osobných údajov" v znení neskorších predpisov, a to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom a servisom lodí, lodného príslušenstva, vodných skútrov, štvorkoliek, snežných skútrov a rôzneho ďalšieho príslušenstva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3485036  Datum zveřejnění: 4.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 950 €