Hlavní účetní - Kladno

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko, Okres Kladno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost zabývající se zajištěním komplexní provozní správy budov a výrobních provozů, zahrnující úklidové služby, péči o zeleň, letní a zimní údržbu komunikací a technologické čištění, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozici Hlavní účetní – Kladno.

Náplň práce:
• vedení účetnictví
• nastavování metodiky účtování
• koordinace činností v účtárně
• provádění pravidelných kontrol
• zpracovávání účetních dokladů
• sestavování účetních výkazů
• kontrolní výkaz a přiznání DPH
• evidence majetku
• komunikace s úřady
• spolupráce s auditorem a daňovým poradcem

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání – zaměření finance
• odborné zkušenosti a znalosti potřebné pro roli hlavního účetního
• organizační schopnosti
• PC schopnosti – vyšší uživatelská znalost programů MS Office, internet
• min. 5 let praxe v oboru finančního účetnictví

Nabízíme:
• notebook
• mobilní telefon
• smlouvu na pracovní poměr
• 4 týdny dovolené + sick days (až 5 placených dnů volna v době nemoci)
• pružné rozvržení pracovní doby
• občerstvení na pracovišti (nápoje)
• místo výkonu práce: Kladno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost zabývající se zajištěním komplexní provozní správy budov a výrobních provozů, zahrnující úklidové služby, péči o zeleň, letní a zimní údržbu komunikací a technologické čištění.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3485071  Datum zveřejnění: 5.10.2018