Asistent / ka obchodního oddělení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• příjem a zpracování objednávek
• komunikace se zákazníky, skladem a kurýrní službou
• tvorba dodacích listů a občasně i faktur
• další administrativní úkony

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zaměstnání u stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu
• práce na HPP
• zajímavé platové ohodnocení (fixní plat + procenta z obratu firmy)
• možnost kariérního a osobního růstu
• pracovní doba 8:30 – 16:30 (žádné přesčasy)
• nástup možný ihned (dohodou)
• lukrativní kanceláře na Praze 5 (dobrá dostupnost MHD/ bezproblémové parkování)

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která působí na českém trhu jako dlouholetý velkoobchodní dodavatel a výhradní distributor subdodávek pro gastro provozy (hotely, restaurace, fast foody, kavárny a další), hledáme zajímavého kandidáta/ku na pozici Asistent / ka obchodního oddělení.

Značná část portfolia společnosti tvoří jednorázové nádobí z ekologických a biologicky 100% rozložitelných materiálů jakou jsou cukrová třtina, dřevo, papír, kukuřičný škrob nebo bambus.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

společnost, která působí na českém trhu jako dlouholetý velkoobchodní dodavatel a výhradní distributor subdodávek pro gastro provozy (hotely, restaurace, fast foody, kavárny a další)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. SŠ vzdělání
• praxe na obdobné pozici v obchodní společnosti velkou výhodou
• dobrá znalost práce na PC (MS Office, příp. účetních programů)
• znalost cizího jazyka výhodou (angličtina, němčina)
• samostatnost, ale i schopnost týmové práce
• komunikativnost a příjemné vystupování
• schopnost učit se novým věcem
• velmi dobré organizační schopnosti, logické uvažování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3485550   Datum zveřejnění: 5.9.2018