Projektant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

Projekční činnost se zaměřením na návrhy hydrotechnických staveb ve všech stupních projektové dokumentace (studie, investiční záměr, dokumentace pro územní rozhodnutí, dokumentace pro stavební povolení, zadávací dokumentace pro výběr zhotovitele stavby a realizační dokumentace s následujícím zaměřením:

• návrhy protipovodňových opatření
• úpravy toků a návrhy vodohospodářských objektů
• revitalizace toků a přírodě blízká protipovodňová opatření
• úpravy jezů, odstranění migračních překážek - rybí přechody
• aplikace hydrologických a hydraulických modelů
• studie odtokových poměrů – stanovení záplavových území
• stanovení parametrů zvláštní povodně na vodních dílech

Požadujeme:

• VŠ vzdělání v oboru vodního hospodářství
• znalost práce s PC (znalost GIS aplikací výhodou)
• řidičský průkaz sk.B
• praxe v oboru vítána
• vhodné i pro absolventy VŠ

Nabízíme:

• Místo výkonu práce: Ústí nad Labem
• Pracovní poměr: plný úvazek se smlouvou na dobu neurčitou na 1. rok
• Odpovídající platové ohodnocení
• Finanční prémie dle hospodářských výsledků společnosti
• Benefity: Týden dovolené navíc, stravenky, mobilní telefon, příspěvek na penzijní pojištění

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnosti, která je významnou projektovou divizí v oblasti vodohospodářských staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Vodohospodářství, dodávka tepla

Společnost, která je významnou projektovou divizí v oblasti vodohospodářských staveb.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3488382  Datum zveřejnění: 10.9.2018