Konstruktér/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na zakázkovou činnost v automobilovém průmyslu jako dodavatel výrobních zařízení a prostředků pro stavbu karoserií, především robotizovaných pracovišť, svařovacích přípravků, jednoúčelových strojů a kontrolních zařízení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Konstruktér/ka.

Náplň práce:
• návrhy a konstrukce svařovacích, upínacích a jednoúčelových přípravků
• konstruování (3D+2D) v Catia V5
• spolupráce při plánování a projektování svařovacích linek a pracovišť
• technická jednání se zákazníkem a zástupci ostatních profesí
• technická podpora při výrobě
• dozor při zprovozňování a instalaci nových zařízení

Požadujeme:
• minimálně SŠ vzdělání, obor strojírenství (konstrukční zaměření)
• znalost systému Catia v5 (popř. jiného 3D CAD systému)
• technickou zdatnost, samostatnost, spolehlivost a loajalitu
• aktivní zájem o obor a ochotu se dále vzdělávat
• ŘP sk. B - výhodou
• aktivní znalost německého nebo anglického jazyka vítána

Nabízíme:
• práci na HPP
• nástup možný ihned
• příležitost k dalšímu odbornému i osobnostnímu rozvoji
• příspěvek na penzijní/životní připojištění
• flexibilní začátek/konec pracovní doby
• stravenky/příspěvek na stravování
• vzdělávací kurzy, školení
• zvýhodněné půjčky zaměstnancům
• zdravotní volno/sickdays
• výborné pracovní podmínky v nově postaveném provozu v Praze - Horních Počernicích

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

společnost zabývající se komplexním řešením v oblasti vývoje a dodávek robotizovaných pracovišť, svařovacích linek, svařovacích, upínacích, kontrolních a ustavovacích přípravků, manipulačních zařízení a jednoúčelových strojů určených především pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství (konstrukční zaměření)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3488764   Datum zveřejnění: 10.9.2018