Konstruktér/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na zakázkovou činnost v automobilovém průmyslu jako dodavatel výrobních zařízení a prostředků pro stavbu karoserií, především robotizovaných pracovišť, svařovacích přípravků, jednoúčelových strojů a kontrolních zařízení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Konstruktér/ka.

Náplň práce:
• návrhy a konstrukce svařovacích, upínacích a jednoúčelových přípravků
• konstruování (3D+2D) v Catia V5
• spolupráce při plánování a projektování svařovacích linek a pracovišť
• technická jednání se zákazníkem a zástupci ostatních profesí
• technická podpora při výrobě
• dozor při zprovozňování a instalaci nových zařízení

Požadujeme:
• minimálně SŠ vzdělání, obor strojírenství (konstrukční zaměření)
• znalost systému Catia v5 (popř. jiného 3D CAD systému)
• technickou zdatnost, samostatnost, spolehlivost a loajalitu
• aktivní zájem o obor a ochotu se dále vzdělávat
• ŘP sk. B - výhodou
• aktivní znalost německého nebo anglického jazyka vítána

Nabízíme:
• práci na HPP
• nástup možný ihned
• příležitost k dalšímu odbornému i osobnostnímu rozvoji
• příspěvek na penzijní/životní připojištění
• flexibilní začátek/konec pracovní doby
• stravenky/příspěvek na stravování
• vzdělávací kurzy, školení
• zvýhodněné půjčky zaměstnancům
• zdravotní volno/sickdays
• výborné pracovní podmínky v nově postaveném provozu v Praze - Horních Počernicích

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

společnost zabývající se komplexním řešením v oblasti vývoje a dodávek robotizovaných pracovišť, svařovacích linek, svařovacích, upínacích, kontrolních a ustavovacích přípravků, manipulačních zařízení a jednoúčelových strojů určených především pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství (konstrukční zaměření)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3488764  Datum zveřejnění: 10.9.2018