Vedoucí oddělení zpracování plastů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Krupka, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• odborné vedení 40 pracovníků
• optimalizace, dohled a řízení procesu výroby
• kontrola kvality výrobků
• zjišťování a sledování časů výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí stabilní německé společnosti
• nástupní plat 30.000,- hrubého měsíčně
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• firemní kursy NJ
• stravenky
• měsíční bonus 500,- Kč za maximální využití fondu pracovní doby
• bonus 1000,- měsíčně v závislosti na hospodářském výsledku (po čtvrtletích se přepočítává)
• příspěvek na cestování 1000 - 2000 Kč měsíčně podle vzdálenosti (nejvyšší při vzdálenosti vyšší, než 30 km)
• osobní ohodnocení
• místo výkonu práce: Krupka

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na vývoj a výrobu plastových tvarových dílů a obalů s vynikající kvalitou, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Vedoucí oddělení zpracování plastů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, která se specializuje na vývoj a výrobu plastových tvarových dílů a obalů s vynikající kvalitou.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zkušenosti s vedením lidí
• zkušenosti s prací na frézkách a lisech výhodou
• znalosti programování výhodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis
ID: 3491003   Datum zveřejnění: 12.9.2018