Analytik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Vršovice, Praha 10, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vývoj aplikace v prostředí .NET
• tvorba nových řešení, analýz programových úprav (tvorba datového návrhu, návrh designu)
• tvorba parametrizací k programovaným úlohám a jejich předání klientovi
• možnost působení v oblastech: účetnictví, obchod, technické obory
• komunikace a výjezd k zákazníkovi (občasné cestování v rámci ČR)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• po zaškolení velmi dobré ohodnocení
• přístup k novým technologiím Microsoft, Linux aj.
• pružnou pracovní dobu
• možnost profesního i osobního rozvoje
• práce na HPP
• Možnost nástupu: ihned
• Místo výkonu práce: Praha 10

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na vývoj produktu, implementaci systému u nových zákazníků a poskytuje existujícím klientům podporu systému dle supportních smluv, hledáme vhodného uchazeče na pozici Analytik.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

společnost, která se zaměřuje na vývoj produktu, implementaci systému u nových zákazníků a poskytuje existujícím klientům podporu systému dle supportních smluv

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalosti v oblasti účetnictví nebo obchodu se zaměřením na finanční služby (bankovní služby, leasing, faktoring, sázení)
• nebo znalosti programování, databází a dotazování pomocí jazyka SQL, OLAP nástrojů
• vzdělání v oblasti tvorby analýz (tvorba datových návrhů, UML …)
• komunikativnost
• odpovědnost
• časovou flexibilitu
• základní znalost AJ
• řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3497367  Datum zveřejnění: 20.9.2018