Specialista zákaznické podpory

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha 7, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, přední technologickou firmu vyvíjející bezpečnostní software již od roku 1987, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista zákaznické podpory.

Náplň práce:
• Péče o zákazníky
• Jednání s klienty
• Základní administrativa
• Pomoc s výběrem vhodného produktu, jeho aktivací, objednáním či prodloužením

Požadujeme:
• Zkušenosti z call centra
• Příjemný hlasový projev bez řečových vad
• Komunikativní znalost AJ

Nabízíme:
• Stravenky v hodnotě 120 Kč/den
• Moderní pracoviště
• 5 dnů dovolené navíc
• 3 dny sick day
• Občerstvení na pracovišti (nealko nápoje, ovoce, zelenina)
• Místo výkonu práce: Praha 7 - Holešovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Přední technologickou firma vyvíjející bezpečnostní software již od roku 1987.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3498104  Datum zveřejnění: 21.9.2018