Asistent/ka obchodního oddělení – Praha 5

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zbraslavské náměstí, Praha-Zbraslav, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zpracování zakázek v systému SAP
• Telefonický kontakt se zákazníky a péče o databázi zákazníků
• Kompletace faktur a opravných daňových dokladů
• Komunikace se zahraničím (Německo, Rumunsko)
• Administrativní činnost spojená s chodem kanceláře

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce u mezinárodní firmy, která je jedničkou v oblasti suché výstavby s přátelským kolektivem lidí
• Prostor pro osobní a profesní rozvoj
• 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, 13. Plat
• Nástup možný ihned
• Kanceláře: Praha 5 – Zbraslav

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou a prodejem systémů pro suchou výstavbu, hledáme zajímavého kandidáta/ku na pozici Asistent/ka obchodního oddělení - Praha 5.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

společnost, která se zabývá výrobou a prodejem systémů pro suchou výstavbu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Arabský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• Praxe na obdobné pozici výhodou
• Dobrá znalost anglického nebo německého jazyka (telefonická/e-mailová komunikace)
• Znalost práce na PC (MS Office, internet)
• Znalost programu SAP výhodou, nikoliv podmínkou
• Výborné komunikační a organizační schopnosti
• Přesnost a spolehlivost

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. \"O ochraně osobních údajů\" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3500142  Datum zveřejnění: 24.9.2018