Absolvent do oddělení developmentu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Nové Město, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Budeš spolupracovat při vedení projektové činnosti na všech stupních projektové přípravy, připravování podkladů pro výběrová řízení
• Budeš spolupracovat, asistovat při vedení a zajišťování projektů ve všech jeho fázích
• Budeš pracovat i na projektech mimo ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost uplatnit své teoretické poznatky v praxi a vylepšit svůj životopis
• Příležitost zapojit se do projektů v nadnárodní společnosti
• Šanci učit se od zkušenějších kolegů
• Uzavření Pracovní smlouvy na dobu určitou 6-ti měsíců a když se Ti u nás bude líbit, můžeme se domluvit i na další spolupráci
• Nástup dle dohody
• Místo pracoviště: Praha 1

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost patřící k nejvýznamnějším realitním skupinám, která se zaměřuje na dlouhodobé investice a pronájmy nemovitostí zejména ve střední a východní Evropě i Německu, hledáme nové kolegy, či kolegyně z řad absolventů stavebních škol do oddělení developmentu.

Chcete pracovat v jedné z největších realitních společností? Reprezentovat významnou společnost a stát se její součástí? Využijte jedinečnou příležitost uplatnění a pracujte v exkluzivních kancelářích v centru Prahy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

společnost patřící k nejvýznamnějším realitním skupinám, která se zaměřuje na dlouhodobé investice a pronájmy nemovitostí zejména ve střední a východní Evropě

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Měl/a bys být čerstvým absolventem, případně studentem/studentkou
posledního ročníku VŠ stavební
• Nesmí ti chybět organizační schopnosti
• Ochota učit se nové věci je pro nás klíčová
• Měl/a bys k práci přistupovat aktivně – ptej se, navrhuj, diskutuj
• Tvá práce bude velmi důležitá, proto se vyžaduje velká pečlivost a důkladnost
• Vést jednání v angličtině by pro Tebe neměl být problém – budeš pracovat i na projektech v zahraničí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. \"O ochraně osobních údajů\" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3500148  Datum zveřejnění: 24.9.2018