Senior QA Engineer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha 7, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, globálního lídra v oblasti ochrany a správy moderních datových datacenter, hledáme do vývojového centra vhodného kandidáta na pozici Senior QA Engineer.

Náplň práce
• Testování velkých a komplikovaných Enterprise-level produktů, které společnost vyvíjí;
• Spolupráce s vývojáři, softwarovými analytiky a dalšími spolupracovníky, kteří se podílejí na vývoji produktu;
• Podílení se na všech fázích vývojového cyklu produktu;
• Analýza výsledků testů a správa chyb ve SW;
• Podílení se na rozvoji týmu a případné zaškolování nových členů týmu.

Požadujeme
• Minimálně 5 let zkušeností v oblasti manuálního/automatizovaného testování softwaru;
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru;
• Zkušenosti s administrací OS Windows/Linux (Windows domain, DNS, DHCP, IIS, Group Policy, file systems apod.);
• Znalost síťových technologií;
• Zkušenosti s testováním velkých Enterprise produktů s architekturou klient-server;
• Praxi s databázemi (Microsoft SQL Server, Oracle);
• Porozumění fázím vývojového cyklu;
• Znalost principů a metod testování softwaru;
• Praxi s virtualizačními produkty (VMware vSphere, Microsoft Hyper-V) a s Microsoft Exchange Server a Microsoft SharePoint Server výhodou;
• Zkušenosti s automatizací testů;
• Znalost českého/slovenského a anglického jazyka na komunikativní úrovni.

Nabízíme
• Pracovní smlouvu na plný úvazek a na dobu neurčitou s nadstandardním finančním ohodnocením;
• Rozsáhlý balíček benefitů počínaje flexibilní pracovní dobou, přes příspěvky na jídlo, MHD, volání a internet či sportovní aktivity. Dále společnost poskytuje intenzivní jazykové kurzy na pracovišti, nadstandardní lékařskou péči, občerstvení na pracovišti (čaj, káva, sušenky, ovoce) a mnoho dalšího;
• Firemní akce – teambuildingy, večírky, IT meetupy pořádané společností i pro veřejnost;
• Firemní kluby pro zaměstnance – fotbalový klub, volejbalový, hudební, cyklistický, IoT atd.;
• Práci na globálních projektech a produktech využívanými ve více než 300.000 společnostech celosvětově;
• Moderní zázemí v Holešovicích.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Globální lídr v oblasti ochrany a správy moderních datových datacenter.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3501192  Datum zveřejnění: 25.9.2018