Automechanik nákladních vozů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která provádí servis nákladních a užitkových vozidel, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Automechanik.

Náplň práce:
• oprava nákladních vozů

Požadujeme:
• vyučení v oboru nebo odpovídající praxi
• zkušenosti s opravou nákladních vozů - velkou výhodou
• schopnost samostatné práce a rozhodování
• flexibilita

Nabízíme:
• práce ve stabilní společnosti
• práce na HPP/IČO
• ochranné pomůcky
• příspěvek na stravování
• nástup možný dohodou/ ihned
• místo výkonu práce: Praha 10 – Hostivář

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost, která provádí servis nákladních a užitkových vozidel.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3506220  Datum zveřejnění: 2.10.2018