Elektrikář – ČR

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Liberecký kraj, Stredočeský kraj, Hlavné mesto Praha (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pro našeho klienta, stavební společnost působící v oboru výstavby bytových a nebytových budov, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektrikář – ČR.

Náplň práce:
Údržba a opravy elektro zařízení
Obsluha strojního zařízení
Obsluha dopravních pásů
Běžná údržba
Možnost povýšení na směnového technika

Požadujeme:
SOU/SOŠ/SŠ elektrotechnického směru
Kvalifikaci pro práci s elektrickými zařízeními dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. – minimálně §5 (§6 a §7 výhodou)
Zkušenosti s údržbou a opravami elektro zařízení
Manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost a technické myšlení

Nabízíme:
Práci na HPP
Možnost firemního ubytování
Zajímavé finanční ohodnocení
Stravenky
Příspěvek na penzijní pojištění
Cafeteria systém
Místo výkonu práce: Středočeský kraj(Praha)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

stavební společnost působící v oboru výstavby bytových a nebytových budov

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3509672  Datum zveřejnění: 13.11.2018