Operátor robota pro opravu kanalizačních sítí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který se specializuje na pokládku potrubí hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor robota pro opravu kanalizačních sítí.

Popis práce
• obsluha kanalizačního robota, který slouží k bezvýkopovým opravám kanalizačních sítí, přípojek
• práce s PC (ovládání robota přes počítač)
• vyhodnocování a psaní zpráv z oprav
• drobné opravy robota, v případě větších oprav komunikace se zahraničím
• manipulace s robotem před a po opravě kanalizace (uvnitř kanalizační sítě), čistění stroje

Požadujeme
• dobrou znalost Aj nebo Nj
• vhodné pro absolventy SŠ nebo SOU
• technicky orientovanou osobu
• řp. sk. B, sk. C výhodou

Nabízíme
• jistota a stabilní zaměstnání u zavedené firmy (20 let na českém trhu)
• profesionální pracovní prostředí s přátelskou a otevřenou atmosférou
• ubytování zdarma (práce nejčastěji v Praze a Středních Čechách)
• velmi dobré finanční ohodnocení
• proplácení cestovních náhrad a stravného
• 5 týdnů dovolené, měsíční odměny
• dostatečný příliv zakázek pro práci během celého roku (nikoliv jen sezóně)
• účast na zajímavých stavebních zakázkách, práce se špičkovým technickým vybavením
• pravidelné školení, udržování a rozvoj odborné způsobilosti
• profesionální pracovní prostředí s přátelskou a otevřenou atmosférou¨
• možnost nástupu – okamžitě
• místo výkonu práce – Praha 4

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Firma se specializuje na pokládku potrubí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3510970  Datum zveřejnění: 8.10.2018