Analytik digitální forenzní laboratoře – Plzeň

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, sdružení vysokých škol a Akademie věd České republiky, které provozuje a rozvíjí národní e-infrastrukturu pro vědu, výzkum a vzdělávání zahrnující počítačovou síť, výpočetní gridy, datové úložiště, prostředí pro spolupráci a nabízející širokou škálu služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Analytik digitální forenzní laboratoře – Plzeň.

Náplň práce:

• Provádění analýz napadených systémů a malware
• Prezentace výsledků v českém i anglickém jazyce
• Publikační a vzdělávací činnost

Požadujeme:

• VŠ vzdělání technického směru
• Znalost anglického jazyka
• Znalost programování
• Analytické schopnosti
• Logické myšlení
• Schopnost samostatné a týmové spolupráce
• Schopnost kontinuálního vzdělávání
• Komunikační schopnosti
• Vysoké pracovní nasazení
• Alespoň uživatelská znalost operačních systémů MS Windows a Linux
• Zkušenosti se správou serverů/sítí výhodou
• Zkušenosti v oboru výhodou

Nabízíme:

• Plný úvazek
• Možnost zaučení
• Odborný růst v oboru
• Pružná pracovní doba
• Zajímavé pracovní podmínky
• Možný nástup od 1.11.2018
• Místo výkonu práce: Plzeň (preferovaně) nebo Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Sdružení vysokých škol a Akademie věd České republiky, které provozuje a rozvíjí národní e-infrastrukturu pro vědu, výzkum a vzdělávání zahrnující počítačovou síť, výpočetní gridy, datové úložiště, prostředí pro spolupráci a nabízející širokou škálu služeb.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

informatika

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3511125  Datum zveřejnění: 8.10.2018