EHS Consultant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zlín, Česko, Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je poskytovatelem služeb BOZP, PO, pracovně lékařských služeb a disponuje vlastní autorizovanou laboratoří ergonomie a fyziologie práce, hledáme vhodného kandidáta na pozici EHS Consultant.

Náplň práce:
• odborná šetření a konzultace v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví, požární ochrany a pracovně lékařských služeb
• poradenství klientům a jejich zastupování před státními orgány
• odborná školení a zpracování související dokumentace
• provádění orientačních hygienických měření
• péče o klienty
• zajišťování revizí (dodavatelsky)
• kontrola kvality
• uplatňování a osobní angažovanost v QMS včetně aktivního podílení se na plnění strategických cílů a politiky
• vykonávání pracovní činnosti v souladu s pokyny vedoucího úseku
• činit rozhodnutí v rámci uvedených odpovědností, spolupracovat s vedením
• příprava odborného materiálu pro aktivní účast na vzdělávacích akcích nebo prezentační materiál

Požadavky:
• SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
• odborná způsobilost v prevenci rizik podmínkou
• odborná způsobilost v požární ochraně (technik požární ochrany, popř. OZO) výhodou
• praxe na obdobné pozici
• proklientský přístup
• komunikační schopnosti a profesionální vystupování
• spolehlivost a zodpovědný přístup
• smysl pro pečlivost
• uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint),
• řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
• schopnost organizovat a plánovat
• technické a kreativní myšlení

Nabídka:
• flexibilní pracovní doba
• možnost částečného homeoffice (po zapracování)
• odpovídající finanční ohodnocení
• stravenky
• Cafetérie benefity
• mobilní telefon s neomezeným voláním do všech sítí a internetem dle vlastního výběru
• osobní vůz k soukromému užití vč. volných kilometrů
• výkonný notebook DELL
• průběžné vzdělávání
• k dispozici asistentka
• prémie/bonusy
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění
• pravidelné teambuildingové akce
• možnost každodenního cvičení na pracovišti
• občerstvení na pracovišti
• mladý kolektiv
• Místo pracoviště: Zlín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

společnost, která je poskytovatelem pracovně lékařských služeb a disponuje vlastní autorizovanou laboratoří ergonomie a fyziologie práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3516806  Datum zveřejnění: 15.10.2018