Konstruktér hydraulických zařízení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Rakovník, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost se sídlem v Rakovníku, která se zaměřuje na výrobu a prodej hydraulických agregátů, bloků i kompletních hydraulických systémů, hledáme vhodného uchazeče na pozici Konstruktér hydraulických zařízení.

Náplň práce:

- návrh a konstrukce hydraulických obvodů a agregátů
- kompletní zpracování technické dokumentace
- příprava výkresové dokumentace a 2D/3D modelů
- příprava a následné vyhodnocení návrhů na změny v konstrukci, návrh řešení případných vý-robních problémů, komunikace se zákazníkem
- příprava technických zpráv, protokolů
- tvorba cenových kalkulací
- komunikace se zákazníkem a dodavateli

Požadujeme:

- praxi na obdobné pozici výhodou
- SŠ / VŠ vzdělání v oboru
- schopnost zpracování projektové a výrobní dokumentace
- pokročilá znalost práce v grafickém SW (Solidworks)
- flexibilitu
- znalost NJ

Nabízíme:

- práci na HPP
- zajímavou, dynamickou a perspektivní práci
- odpovídající mzdové ohodnocení, dobrý pracovní kolektiv
- příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti a zkušenosti
- firemní benefity: stravenky, jazykové kurzy
- místo výkonu práce: Rakovník

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost se sídlem v Rakovníku, která se zaměřuje na výrobu a prodej hydraulických agregátů, bloků i kompletních hydraulických systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3517705  Datum zveřejnění: 28.11.2018