Asistent/ka prodeje

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dámskou, pánskou a dětskou módou, hledáme kandidáty na pozici Asistent/ka prodeje.

Potěší nás, budete-li mít praxi, ale především si ceníme Vašeho zájmu o módu a schopnosti žít módou naplno. Zkuste s námi zahájit svoji profesionální dráhu plnou možností.

Náplň práce:

• Obsluha zákazníka
• Práce na pokladně

Požadujeme:

• ochota učit se novým věcem
• základy angličtiny
• flexibilita (práce i o víkendech)
• samostatnost

Nabízíme:

• dobré finanční ohodnocení - 13.plat
• zaplacené přesčasy
• vstřícnost s rozvržením směn
• pracovní uniformu
• stravenky
• zaměstnaneckou slevu 25%
• zvýhodněnou Multisport kartu
• možnost kariérního růstu
• nástup možný ihned
• místo výkonu práce – Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Společnost, která se zabývá dámskou, pánskou a dětskou módou.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3519523  Datum zveřejnění: 18.10.2018