Produktový manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je dodavatelem průmyslových komponentů západoevropské produkce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Produktový manažer.

Náplň práce:

• Plánování služebních cest a akvizic u zákazníků
• Získávání nových zákazníků v rámci celé ČR A SR
• Pravidelné schůzky se stávajícími zákazníky, péče o ně
• Technické poradenství pro zákazníky
• Spolupráce s backoffice při řízení projektů
• Vystavování nabídek
• Zápisy z jednání, podávání reportů z cest a jejich vyhodnocování
• Komunikace s dodavatelem z Německa

Požadujeme:

• SŠ nebo VŠ technického směru
• Práci v MS Office
• Cizí jazyk – AJ nebo NJ
• Řidičský průkaz skupiny B
• Poradit a vyřešit technické úkoly a požadavky zákazníků
• Pracovat systematicky, samostatně a zodpovědně
• Navazovat a udržovat vztahy se zákazníky
• Prozákaznický přístup (Přátelsky a pozitivně vystupovat vůči zákazníkům)

Nabízíme:

• Stabilní zázemí, dobré obchodní jméno a vedoucí pozici naší společnosti na trhu
• Přátelské a vstřícné kolegy, kteří Vás nenechají na holičkách
• Uplatnění technických a obchodních dovedností
• Uplatnění cizího jazyka
• Možnost samostatné práce a zodpovědnost za svěřený sortiment
• Pestrou pracovní náplň
• Osobní rozvoj
• Benefity: Osobní automobil, mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely, až 5 týdnů dovolené, stravenky, školení u dodavatelů atd.
• Nástup IHNED
• Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, která je dodavatelem průmyslových komponentů západoevropské produkce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3523883  Datum zveřejnění: 24.10.2018