Administrativní pracovnice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Komunikace se zákazníky
• Tvorba cenových nabídek a jejich obvolání
• Komunikace s dodavatelem, objednání zboží u dodavatele
• Spolupráce s příslušným obchodníkem
• Telefonické poradenství a konzultace (na recepci, občasně)
• Zápis nových zákazníků do systému
• Zapsání příchozí objednávky do systému
• Kontrola cen, potvrzování objednávek a dodacích termínů
• Naskladňování zboží, zajištění přepravy zásilek
• Fakturace, řešení reklamací
• Zastupování kolegů v době jejich nepřítomnosti – občasně
• Sledování platební morálky zákazníků

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• Znalost německého, případně anglického jazyka
• Znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook, Money S5 výhodou
• Samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:
• Práci v příjemném pracovním prostředí v Brně Řečkovicích
• Dobré platové ohodnocení
• Příspěvek na stravování
• Jazykové kurzy
• Až 5 týdnů dovolené
• Místo výkonu práce: Brno – Řečkovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je dodavatelem průmyslových komponentů západoevropské produkce, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Administrativní pracovnice.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, která je dodavatelem průmyslových komponentů západoevropské produkce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3523934  Datum zveřejnění: 24.10.2018