Marketingový specialista/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zdiby, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který je dlouholetým specialistou na elektrické instalace v bytových a komerčních objektech, hledáme zajímavého kandidáta/ku na pozici Marketingový specialista/ka.

Společnost nyní rozšiřuje svůj marketingový tým. Pokud máš zkušenosti z marketingu a rád bys je uplatnil/a, pak nám dej vědět.

Na čem se budeš podílet:
• Správa webových stránek
• Komunikace na externích webech (channel marketing a portály pro elektrikáře), monitoring trhu
• Implementace nových mezinárodních e-projektů pro místní trh
• Podpora při zavádění software, aplikací a konfigurátorů
• New media (sociální sítě FB, pinterest apod.)
• Správa databází a CRM
• Podpora při přípravě katalogů, brožur a referencí
• Úzká spolupráce s technickým oddělením

Za to ti nabízí:
• Práci v mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou
• Práci na plný úvazek
• Osobní rozvoj a kariérní růst, jazykové kurzy
• Zajímavé platové ohodnocení
• Notebook a mobil
• Firemní benefity (Multisport karta, příspěvek na pojištění, 25 dnů dovolené, 3 sickdays, stravenky a další výhody)
• Nástup dohodou
• Kanceláře: Zdiby

Co by ti nemělo chybět:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Zkušenosti na obdobné pozici v marketingu
• Zkušenosti s tvorbou webových stránek
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou
• Znalost grafických programů výhodou, předpoklad znalosti systémů Adwords, Sklik, Google Analytics
• Schopnost samostatné, ale i týmové práce
• Komunikační schopnosti
• Zájem o techniku
• Cit pro design, kreativita

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která je dlouholetým specialistou na elektrické instalace v bytových a komerčních objektech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3524668  Datum zveřejnění: 25.10.2018