Customer Service

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je členem sítě distribučních firem chemických surovin do širokého spektra aplikací, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Customer Service.

Co vás čeká

• Vaším úkolem bude samostatná kompletní péče o obchodní případ (evidence zakázky v celopodnikovém systému od přijetí objednávky od zákazníka, přes komunikaci se zahraničním dodavatelem, popř. tuzemským skladem, až po zajištění tuzemské dopravy a fakturaci)
• Zajišťování dodávek a přepravy materiálu v souladu s požadavky zákazníků i dodavatelů

Požadované znalosti a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• Znalost angličtiny podmínkou - každodenní komunikace s dopravci a dodavateli (písemná i ústní)
• Min. 1 rok praxe na pozici customer service/zpracování objednávek v kombinaci s logistickou činností
• Smysl pro zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, proaktivní přístup, snaha hledat řešení

Výhodou budou

• Zkušenosti z obchodní společnosti, distribuce apod
• Ochota týmově spolupracovat a společně růst

Co vám můžeme nabídnout

• Práci ve stabilní a prosperující firmě na dobu neurčitou, přátelský kolektiv, zaměstnanecké benefity po zapracování.
• Odměnu odpovídající projeveným schopnostem a dovednostem
• Místo výkonu práce : Praha 3

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Společnost, která je členem sítě distribučních firem chemických surovin do širokého spektra aplikací.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3527109  Datum zveřejnění: 29.10.2018