C# programmer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zličín, Praha-Zličín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, konzultantskou IT společnost, která působí po celém světě, hledáme C# programátora, který je schopen pracovat samostatně.

Na čem se budeš podílet:
V rámci své práce budeš pracovat na větších projektech společnosti (vývoj E – commerce platformy, upgrade integrační platformy) a podílet se na vývoji a změnách aplikací a integrací. Vzhledem k tomu, že se jedná o konzultantskou firmu, bude se tvoje práce odvíjet od požadavků klienta.

Koho hledáme:
Hledáme programátora, co si svoji práci dokáže sám zorganizovat a v nových situacích je schopen se zorientovat a nacházet nová řešení. Pokud dokážeš pracovat samostatně, tak hledáme právě tebe!

Co by ti nemělo chybět:
• Praxe na programátorské pozici
• C# na velmi dobré úrovni
• Dobrá znalost SQL
• Angličtina na dobré úrovni (komunikace s klienty)
• Znalost Azure cloudu je výhodou

A co můžeš očekávat:
• Práci v neustále rostoucí společnosti s mladým duchem
• Velmi zajímavé finanční ohodnocení a roční bonusy
• 25 dnů dovolené, mobilní telefon, stravenky, Multisport karta
• Firemní akce – grilování, lyžování, escape room games apod.
• Možnost práce na home-office
• Bezproblémové parkování

Pracovat budeš v moderních kancelářích na Praze 5, jejichž součástí je jídelna a posilovna. Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis na [email protected].

S námi absolvuješ krátký telefonický pohovor pro objasnění základních informací. Osobní pohovory už probíhají přímo u zaměstnavatele, kde si uděláš obrázek o tom, jak budou vypadat tvoji budoucí kolegové.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Konzultantská IT společnost, která působí po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3529057  Datum zveřejnění: 31.10.2018