Obchodní zástupce – Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který je 15 let přední společností na trhu v oboru profesionální kosmetiky v České i Slovenské republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce – Praha.

Náplň práce:
- Péče o stávající klienty
- Vyhledávání nových klientů
- Plnění prodejních cílů ve svěřené oblasti
- Péče o důležité zákazníky nad rámec pracovních návštěv

Požadujeme:
- Výborné komunikační dovednosti
- Přirozený obchodní duch
- Praxe na obchodní pozici
- Znalost kosmetického/kadeřnického oboru - výhodou
- Reprezentativní a příjemné vystupování
- Proaktivní styl práce
- Flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
- Samostatnost, zodpovědnost
- Znalost práce s tabletem, MS Office
- Bydliště v Praze
- ŘP skup. B – aktivní řidič

Nabízíme:
- Práce na ŽL
- Práce s majiteli kadeřnických salónů
- Práce se špičkovými, profesionálními produkty
- Motivující finanční ohodnocení – 40 – 80 000,-/měsíc včetně bonusů
- Zázemí ve stabilní společnosti
- Přátelské prostředí a profesionální kolektiv
- Vstupní školení
- Automobil i soukromým účelům, mobil, tablet
- Nástup ihned
- Místo výkonu práce: Praha 5 – Jinonice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Přední společností na trhu v oboru profesionální kosmetiky v České i Slovenské republice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3532628  Datum zveřejnění: 6.11.2018