Grafik a DTP operátor se zaměřením na produktovou prezentaci

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Horní Počernice, Praha 20, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, renomovanou reklamně-produkční společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici: GRAFIK A DTP OPERÁTOR SE ZAMĚŘENÍM NA PRODUKTOVOU PREZENTACI

Náplň práce:
• Grafické a DTP zpracování produktových akčních letáků, plakátů aj. tiskovin pro významné potravinářské a elektro řetězce

Požadujeme:
• Znalost grafických programů Adobe - prioritně InDesign (znalost Apple výhodou)
• Zkušenosti s produktovou prezentací
• Dřívější praxe a zkušenost se zpracováním akčních letáků, plakátů aj. tiskovin - výhodou
• Grafické, proporční a typografické cítění
• Výborná znalost ČJ
• Pečlivost a svědomitost
• Aktivní a reflexivní vnímání
• Flexibilní pracovní nasazení

Nabízíme:
• Dobrý plat – ŽL i HPP
• Moderní pracovní prostředí
• Zázemí velké stabilní společnosti
• Místo pracoviště: Praha 9 – Horní Počernice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Renomovaná reklamně-produkční společnost.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3538801   Datum zveřejnění: 14.11.2018