Kalkulant/rozpočtář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Svémyslice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• tvorba rozpočtů a cenových nabídek
• práce s výkazy výměr a projektovou dokumentací
• jednání s dodavateli
• aktivní komunikace se zákazníky
• spolupráce s ostatními odděleními (projekce, výroba)

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání, stavební či technické zaměření výhodou
• orientaci v projektové dokumentaci
• znalost čtení stavebních a strojních výkresů
• základní znalost MS Office
• znalost AJ, NJ či jiného cizího jazyka výhodou
• spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, ale i schopnost práce v kolektivu, ochotu podílet se na řešení postupu při zpracování jednotlivých projektů atd.

Nabízíme:
• zajímavé, motivační finanční ohodnocení (benefity po zkušební lhůtě), pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• příspěvek na stravování, dovoz obědů přímo na pracoviště, kávovar k dispozici
• zázemí stabilní a rostoucí české společnosti
• firemní parkoviště pro zaměstnance
• přátelský kolektiv
• místo výkonu práce: Svémyslice u Prahy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Informace o náboru

Česká zakázková zámečnická firma s více jak 25letou tradicí hledá spolehlivého a zodpovědného pracovníka do svého týmu na pozici: Kalkulant/rozpočtář.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Česká zakázková zámečnická firma s více jak 25letou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3542067  Datum zveřejnění: 19.11.2018