Obchodník/Obchodnice junior

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je dodavatelem telekomunikačních zařízení, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodník/Obchodnice junior.

Náplň práce:

  • vyřizování požadavků zákazníků
  • vytváření nabídek ve spolupráci s kolegy
  • vyřizování objednávek a reklamací zákazníků
  • vytváření pevných vztahů se zákazníky na základě znalosti jejich požadavků

Požadujeme:

  • životní optimismus a nadšení pro obchod
  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického nebo technického směru)
  • zájem o počítačové a telekomunikační sítě
  • chuť komunikovat se zákazníky
  • výhodou je znalost AJ pro občasnou komunikaci s dodavateli ze zahraničí a četbu technických článků
  • znalost práce na PC a MS Office
  • řidičský průkaz skupiny ”B”

Nabízíme:

  • rozvoj vašich profesionálních dovedností formou řady odborných školení, tak jak poroste vaše odbornost budete úspěšnější, a to se ihned projeví na růstu vaší mzdy
  • pomůžeme vám rozvíjet vaše vize a nápady
  • všechny technické novinky v oboru budete vědět první
  • telefon, notebook
  • stravenky
  • sick day, možnost občasné práce z domova
  • místo výkonu práce: Praha 10 – Záběhlice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3560030  Datum zveřejnění: 13.12.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.