Specialista prodeje

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která svým zákazníkům pomáhá s výběrem pojištění a je jedničkou na trhu v oblasti prodeje auto pojištění, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista prodeje.

Jak budeš pracovat:

V rámci své práce budeš komunikovat se zákazníky, kteří vyplní poptávku na webových stránkách nebo požádají o zpětné zavolání, protože se s Tebou potřebují spojit. Nejedná se o žádné aktivní call-centrum! S klienty pak povedeš neformální a přátelský hovor, během něhož vyřídíš to, co potřebují.

Koho hledáme:

Pokud jsi přátelské povahy, spolehlivý a máš chuť na sobě pracovat, tak hledáme právě Tebe. Měl bys být komunikačně zdatný a proklientsky orientovaný, protože budeš v každodenním kontaktu se zákazníky. Pokud nemáš žádné zkušenosti, nevadí, kolegové Tě vše naučí. Hledáme zkrátka lidi, co se chtějí rozvíjet a zdokonalovat.

A co můžeš očekávat:

  • Práci v neustále rostoucí společnosti s mladým duchem
  • Zajímavé finanční ohodnocení a měsíční bonusy

Plat se skládá ze základní mzdy a bonusů. Bude jen na Tobě, kolik si chceš vydělat. Platí pravidlo, že čím více smluv uzavřeš, tím vyšší bonusy budeš mít. Nemusíš cíl splnit vždy na 100%, už od 60% plnění se Ti bonus vyplácí.

  • Stravenky, multisport kartu
  • Firemní akce – večírky, grilování, laser game, bowling
  • Ovocné úterky – čerstvé ovoce pro zaměstnance
  • Výrazné slevy na firemní produkty

Nastoupit můžeš ihned nebo dle domluvy. Pracovat budeš v kancelářích v centru Prahy – Florenc.

Pokud tě nabídka zaujala, tak nám pošli svůj životopis. S námi absolvuješ krátký telefonický pohovor pro objasnění základních informací. Osobní pohovory už probíhají přímo u zaměstnavatele, kde si uděláš obrázek o tom, jak budou vypadat tvoji budoucí kolegové.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3560044  Datum zveřejnění: 13.12.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.