Vedoucí pobočky PEKASS

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Roudnice nad Labem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se distribucí zemědělské a komunální techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí pobočky.

Náplň práce:

  • Vedení pobočky (tým 8 lidí)
  • Obchodní činnost (prodej zemědělské/komunální techniky)

Požadujeme:

  • Technické, organizační a prodejní znalosti
  • Vzdělání technického směru
  • Samostatné uvažování při hledání řešení
  • Schopnosti vést kolektiv pracovníků (obchod – servis – ND)
  • Ochotu učit se novým věcem v oblasti techniky
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Časovou flexibilitu
  • Znalost anglického nebo německého jazyka - výhodou

Nabízíme:

  • Vytváření své vlastní budoucnosti v perspektivní firmě s více než 25letou tradicí
  • Za nadstandardní práci získáte nadstandardní odměnu
  • Výborné příležitosti a podporu formou vzdělávání
  • Spojení s firmou, která ví přesně, co chce a kam jde
  • Zaměstnanecké výhody (stravenky, Multisport, kafetérie, režijní ceny produktů….)
  • Praci v dobrém kolektivu
  • Místo výkonu práce: Roudnice nad Labem

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3560055  Datum zveřejnění: 13.12.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.