Manažer projektů pro výstavbu hal – živočišná výroba

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
České Meziříčí, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou výrobní a obchodní společnost s více než 25 letou tradici na trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer projektů pro výstavbu hal – živočišná výroba.

Náplň práce:

  • Komunikace s projektanty, dodavateli stavebních prací a montážních prací
  • Jednání se zákazníky
  • Nabídky, prezentace – příprava a dohled nad realizací
  • Obchodní jednání v rámci oboru
  • Kancelář vs terén - 50/50

Požadujeme:

  • 5 let zkušeností v oboru technologie pro drůbež a prasata (živočišná výroba)
  • Vzdělání technického směru
  • Znalost anglického jazyka – schopnost domluvit se (20 zahraničních dodavatelů)
  • Znalost řízení investiční výstavby
  • Samostatnost v jednání se zákazníky – majitelé farem
  • Působnost ČR a SR
  • Profesionální vystupování

Nabízíme:

  • • Firma s 26 lety působení na trhu
• Jednička v ČR a SR
• Zázemí výrobní firmy
• Kombinace práce v kanceláři s prací doma v rámci ČR
• PC, automobil, mobilní telefon
• Plat 30 000 Kč – 50 000 Kč
• Kancelář v Českém Meziříčí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.