Sales Manager v IT

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který působí v oblasti IT, hledáme energického člověka na pozici Sales Manager pro cloudové datové centrum.

Hledáme člověka, který má zkušenosti z obchodního prostředí s IT backgroundem. Pokud dokážeš zjistit, co klient potřebuje a ukázat mu jak klasické služby datového centra, tak i poslední cloudové novinky, tak hledáme právě Tebe! Se zaškolením do problematiky můžeš samozřejmě počítat.

V rámci své práce budeš:

  • Získávat nové zákazníky a starat se o stávající, podílet se na rozvoji nových příležitostí
  • Vést obchodní jednání a analyzovat potřeby zákazníka
  • Vytvářet cenové nabídky a prezentovat je u zákazníků
  • Vyhledávat veřejné zakázky
  • Prezentovat služby datového centra
  • Podílet se na obchodně-marketingových aktivitách (konference, semináře pro klienty apod.)

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s obchodem a IT (z oblasti: firemní IT, vývojáři SW, veřejná správa)
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni velkou výhodou
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Reprezentativní vystupování a schopnost vyjednávání
  • Chuť se neustále vzdělávat
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Za to Ti nabízíme:

  • Zajímavou práci a příležitost stavět něco nového a lepšího
  • Příjemné pracovní prostředí s mladým kolektivem lidí
  • Zajímavé platové ohodnocení (fix a provize z obchodu)
  • Auto i k soukromým účelům, notebook, telefon, stravenky
  • Možnost home-office
  • Využití služeb i pro osobní potřeby
  • Zaškolení do problematiky, sebevzdělávání v oboru
  • Nástup možný ihned/ dohodou
  • Kanceláře v centru Prahy

Pokud Tě tato nabídka zaujala a máš chuť se stát součástí revoluce v IT službách v Čechách a širokém okolí, tak nám zašli svůj strukturovaný životopis.

Budeme Tě v nejbližší době kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3560075  Datum zveřejnění: 13.12.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.