Asistentka servisu značky Mercedes - Benz

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zápy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, autorizovaného dealera značky Mercedes-Benz, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistentka servisu značky Mercedes-Benz.

Náplň práce:

  • administrativa související s provozem servisního oddělení
  • osobní i telefonický kontakt se zákazníkem
  • komunikace s dodavateli a subdodavateli
  • vyřizování a zpracování korespondence servisu

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • znalost anglického nebo německého jazyka
  • uživatelská znalost práce na PC (MS OFFICE – Word, Excel)
  • samostatnost a zodpovědnost ke svěřeným úkolům
  • komunikativnost, flexibilita, spolehlivost
  • organizační schopnosti

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • motivující mzdové ohodnocení
  • odborná školení
  • jazykové kurzy
  • zaměstnanecký leasing vozidel značky Mercedes Benz
  • dotované závodní stravování
  • slevy na práci v servisu, náhradní díly a doplňky
  • práci v moderně zařízeném prostředí
  • práci ve stabilní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • Místo výkonu práce: Zápy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3560934  Datum zveřejnění: 14.12.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.