Regionální obchodní zástupce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí zajímavou koncepci kosmetické péče, individuální konzultace a partnerskou spolupráci, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Regionální obchodní zástupce.

Náplň práce:

  • Rozvoj kosmetické značky Phyris ve svěřeném regionu
  • Vyhledávání nových B2B klientů a příležitostí
  • Stabilní klientela
  • Prezentace Phyris
  • Obchodní jednání
  • Vypracování obchodní nabídky
  • Plnění stanovených cílů
  • Cestování a návštěva u klienta

Požadujeme:

  • Komunikační dovednosti
  • Obchodní dovednosti - min. základní
  • Chuť vyhledávat nové kontakty
  • Prezentační dovednosti
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce s PC – Word a Excel

Nabízíme:

  • Zaškolení v centrále společnosti Praha - 1 měsíc s ubytováním
  • Propagační materiál a vzorky pro obchodování
  • Pravidelné porady a konzultace
  • Zázemí silné společnosti
  • Moderní prostředí s mladým kolektivem
  • Skvělé vedení s obchodními zkušenostmi
  • 6 měsíční finanční startovací motivace 20 000 Kč
  • Po 6 měsících základ a procenta z měsíčního obratu
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Bonus: auto, notebook v případě potřeby
  • Pracovní doba: pondělí - pátek, flexibilní
  • Dovolená 4 týdny plus 1 týden bonus
  • Bonus: strategicky silný region
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3569295  Datum zveřejnění: 3.1.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.