Samostatná účetní - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, cestovní kancelář, která je součástí expandujícího řetězce cestovních kanceláří ve střední a východní Evropě, hledáme zajímavého kandidáta/ku na pozici Samostatná účetní.

Pozice vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • Komplexní vedení účetnictví společnosti dle českých předpisů, včetně zadávání dat do systému
  • Kontrola zakázek, saldokont, příprava podkladů pro DPH
  • Zadávání platebních příkazů, elektronické bankovnictví
  • Spolupráce s finančním ředitelem při reportingu a auditu
  • Komunikace s odběrateli a dodavateli
  • Obsluha pokladny

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici a znalost účetní a daňové problematiky
  • Uživatelskou práci na PC (MS Office)
  • Komunikativní znalost AJ výhodou
  • Znalost systému Microsoft Navision výhodou
  • Spolehlivost, pečlivost, vstřícnost a schopnost pracovat samostatně

Nabízíme:

  • Práci v pohodovém kolektivu ve stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
  • Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání v oboru
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na dovolenou, příspěvek na sport, zdraví a kulturu
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, placené kurzy ANJ
  • Nástup možný ihned/ dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha 8 – metro Křižíkova

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3569302  Datum zveřejnění: 3.1.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.