Programátor - analytik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, společnost, která je celosvětovým výrobcem a dodavatelem turniketů, turniketových branek, mechanických zábran a identifikačních systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Programátor – analytik.

Pracovní náplň

  • Vývoj SW v oblasti identifikačních systémů aplikací v prostředí .NET

Požadujeme

  • Znalost práce s vývojovým nástrojem MS Visual Studio.NET
  • Znalost C#, ASP.NET, ADO.NET, Entity Framework a MS SQL
  • Výhodou zkušenosti s WEB service, tvorbou WEB stránek a znalost HTML5 a MVC
  • Vzdělání nejlépe vysokoškolské s příslušným zaměřením
  • Výhodou znalost AJ
  • Schopnost samostatné i týmové tvůrčí práce

Nabízíme

  • Nástup ihned
  • Práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Participaci na vývoji nových produktů
  • Možnost získání nových znalostí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Zlín

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3569483  Datum zveřejnění: 3.1.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.