Asistent/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou, prodejem, montáží a servisem zabezpečovací techniky a kamerových systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Asistent/ka.

Náplň práce:

  • Zpracování administrativy
  • Příprava dokladů pro účetní – zapisování dokladů do systému Pohoda
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Vedení docházky – příprava pro mzdy
  • Vedení pokladny
  • Přebírání pošty

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • ŘP skup. B
  • Zkušenost se softwarem Pohoda výhodou
  • Praxe není podmínkou
  • Komunikativnost, pracovitost, pečlivost

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Zaškolení
  • Možný zkrácený úvazek – dle domluvy
  • Práce je vhodná pro absolventy, studenty VŠ, maminky na mateřské dovolené
  • Možnost občasné práce z domova – dle domluvy
  • Pracovní doba dle dohody
  • Benefity dle domluvy
  • Plat 25 – 30 000,-
  • Nástup možný ihned
  • Místo pracoviště: Praha 4 - Michle

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.