Směnový mistr – Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti rotačního obrábění kovů, který dodává součásti do automobilového a hydraulického průmyslu, hledáme kandidáta na pozici Směnový mistr – Praha.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za výrobní úsek
  • Zodpovědnost za úsek OTK
  • Organizace a řízení činnosti směny
  • Zodpovědnost za dodržování:

o výrobního plánu
o požadavků kvality
o interních předpisů
o stanovených cílů – zmetkovitost, počet reklamací, pořádek na pracovištích
o BOZP

Požadavky:

  • SOU/SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe na podobné pozici 1 rok nebo praxe na pozici seřizovač/obráběč kovů 3 let
  • Znalost práce na PC
  • Znalost práce se základními měřidly (posuvné měřítko, mikrometr, číselníkové úchylkoměry, kalibry atd.)
  • Znalost práce s optickými měřidly nebo s jinými speciálními měřícími systémy výhodou
  • Zkušenost s vedením kolektivu pracovníků a schopnost motivovat
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Práce na ranní směně

Nabízíme:

  • Služební telefon
  • Náborový příspěvek 5 000 Kč
  • Pracovní oděv + pracovní obuv
  • Stravenky 80 Kč
  • Pro mimopražské uchazeče zajistíme ubytování (hrazené společností)
  • Místo pracoviště: Praha - Uhříněves

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3571761  Datum zveřejnění: 7.1.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.