Servisní technik - strojní, nebo elektro

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Benešov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním světovým výrobcem balících strojů, vyvíjí a vyrábí inteligentní balící technologie v nejvyšší kategorii, které splňují nejpřísnější požadavky trhu, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Servisní technik – strojní, nebo elektro.

Náplň práce:

  • Instalace a uvádění do provozu balicích strojů, převážně v potravinářských provozech po celém světě.
  • Příprava strojů před expedicí
  • Opravy a nastavení strojů
  • Řešení technických problémů včetně případné komunikace s interní technickou podporou
  • Vyhotovení dokumentace provedených servisních úkonů
  • Servisní zásah u zákazníka trvá od 1 dne až po několik týdnů

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru
  • Manuální zručnost
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Práce s technickou dokumentací
  • Výhodou vyhl. 50/78 Sb., § 6
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1-B2), další světový jazyk výhodou
  • Samostatnost, chuť učit se novým věcem
  • Ochota cestovat
  • Praxe na stejné nebo na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • Různorodou a zajímavou pracovní náplň ve stabilní mezinárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
  • Zajímavé finanční ohodnocení a roční cílový bonus
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Možnost cestování a využití jazykových znalostí
  • Telefon, automobil k pracovním účelům
  • Možnost pracovního růstu
  • Možnost ubytování
  • Místo výkonu práce: Celá ČR

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3584527  Datum zveřejnění: 22.1.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.