Asistent/ka marketingu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, obchodní společnost s technickými produkty a sítí poboček v České republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistent/ka marketingu.

Náplň práce:

  • Administrativní podpora marketingového oddělení
  • Komunikace se sítí poboček
  • Komunikace se zákazníky e-mailovými newslettery – kreativní tvorba
  • Správa věrnostního programu
  • Tvorba a distribuce pozvánek na marketingové akce
  • Spolupráce na vytváření propagačních materiálů
  • Správa/aktualizace webu
  • Spolupráce při rebrandingu poboček

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, vhodné pro absolventy
  • Dobrou znalost práce na PC, zejména MS Office
  • Pečlivost
  • Organizační schopnosti, důslednost, smysl pro detail
  • Proaktivní přístup
  • Komunikativní, otevřenou osobnost
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouho tradicí
  • Další vzdělávání
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Praha 9 – Kyje

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3586610  Datum zveřejnění: 25.1.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.