Odborný prodejce laboratorní a zdravotnické techniky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která výhradně zastupuje řadu významných světových výrobců laboratorní techniky, hledáme kandidáty na pozici Odborného prodejce laboratorní a zdravotnické techniky.

Náplň práce:

  • příprava nabídek a prodej specializovaných laboratorních přístrojů
  • správa svěřené části produktového portfolia, příprava podkladů, marketing
  • technická podpora zákazníků a rozvoj obchodních aktivit
  • samostatné vedení obchodních jednání (laboratoře - vědecké ústav, zdravotnická zařízení, průmysl)
  • vyhledávání nových příležitostí (do 10%)
  • příprava prodejních, technických argumentů a příprava pro marketing
  • monitoring konkurence, sledování vývoje na trhu
  • aktivní spolupráce s oddělením servisu, administrativy a marketingu
  • účast na seminářích, kongresech a výstavách
  • pravidelný jasný a otevřený reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • nejlépe VŠ vzdělání (výhodou) zaměřené na přístrojovou techniku, chemii či biologii
  • praxe s prodejem laboratorní nebo zdravotnické techniky výhodou
  • obecný přehled v chemii a laboratorním prostředí
  • komunikativní znalost angličtiny- produktová školení v zahraničí
  • komunikační a prezentační dovednost
  • technicky a obchodně zdatnou osobnost
  • ochotu cestovat v rámci Čech (cca 25% pracovní doby)

Nabízíme:

  • samostatnou pozici na HPP ve stabilní společnosti (25 let na trhu)
  • příjemné pracovní prostředí v klidné části obce
  • pracovní kolektiv cca 25 osob a užší obchodní tým
  • odpovídající mzdové ohodnocení a roční bonus
  • možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • automobil i k soukromému užívání, mobil, notebook, stravenky, příspěvek na další vzdělávání a dovolenou
  • nástup dle dohody
  • lokalita výkonu práce: Praha, sídlo společnosti: Čestlice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3589340  Datum zveřejnění: 30.1.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.