Obchodní zástupce v průmyslu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá distribucí strojů, nástrojů a nářadí, řezných, mazacích a chladicích kapalin, používaných při obrábění a tváření kovových materiálů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce v průmyslu.

Požadujeme:

  • praxe v oboru (obráběcí stroje, nástroje nebo kapaliny) není podmínkou, vhodné i pro absolventy
  • výborné obchodní a komunikativní dovednosti
  • reprezentativní vystupování
  • samostatnost, důslednost a spolehlivost
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Pracovní náplň:

  • akvizice nových zákazníků
  • telefonická a emailová komunikace
  • především osobní schůzky s prezentací společnosti
  • vyhledání řešení a sestavení nabídky pro klienta
  • působnost po regionu Čechy
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • pravidelný report

Nabízíme:

  • výborné platové ohodnocení (fix + provize z prodeje)
  • automobil, počítač a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • možnost Home Office
  • sídlo společnosti a kancelář v Praze
  • odborné zaškolení
  • práce na HPP, možnost zkráceného úvazku
  • nástup ihned, případně dohodou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3594289  Datum zveřejnění: 6.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.